Безшовні трусики-затяжка, коригувальні після пологів, арт.611
449,00 грн.
Є в наявності
Артикул:
611
Розмір трусиків


Колір трусиків

Кількість:

Безшовні коригувальні трусики Mamma Lux, арт.611.

Дуже зручні для носіння протягом дня, непомітні під одягом, стягують добре, але без дискомфорту, практично не відчуваються. Завдяки здатності мікрофібри відводити вологу з поверхні тіла, забезпечують оптимальний мікроклімат.

Післяпологові безшовні трусики-затяжка з найніжнішого мікрофібрового полотна з високою посадкою під груди візуально прибирають зайві сантиметри, підтягують м'язи, ідеально коректують фігуру після пологів. Силіконовий поясочок перешкоджає сповзанню і скачуванню трусиків, а гачки внизу трусиків роблять їх украй зручними для використання протягом дня.

Стягуючі трусики, які зроблять Вас стрункішою і привабливішою!

Колір: бежевий, чорний

Шановні покупці, зверніть, будь ласка, увагу! Згідно з Додатком №3 Постанови КМУ від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» категорія «Білизна натільна» не підлягає обміну і поверненню.

Ми розуміємо, що вибрати спідню білизну онлайн досить складно, тому ми готові запропонувати Вам допомогу і консультацію, щоб покупка принесла радість.

Для более точного подбора размера рекомендуем вам воспользоваться следующей таблицей \ для точнішого підбору розміру радимо вам скористатися наступною таблицею:
 Розмір \  Размер S M L
 Обхват стегон \ Охват бедер (см) 85-95 95-105 105-115
Разом з цим товаром купують