Оплата і доставка

ОПЛАТА

  • Оплата готівкою при доставці замовлення кур'єром (Харків)

Якщо Ви отримуєте свою покупку в Харкові, то зможете оплатити її готівкою кур'єру.

  • Передоплата на картку ПриватБанку. 

Ви можете сплатити покупку на картку, дані якої будуть вислані Вам після узгодження замовлення, будь-яким зручним для Вас способом (за допомогою системи privat24.ua; через термінали самообслуговування; через касу Приватбанку і т.д.)

  • Замовлення з післяплатою (оплата при доставці)

Ви можете оплатити своє замовлення після отримання в відділенні транспортної компанії або Укрпошти. У такому випадку Вам необхідно буде заплатити комісію за відправку грошей. Розмір комісії залежить від компанії-перевізника і становить:

20 грн. + 2% від вартості замовлення (Нова Пошта);

2% (Інтайм),

14 грн + 1% (Автолюкс); 

від 5 грн. при сумі замовлення до 150 грн. до 1% + 8 грн. при сумі понад 150 грн. (Укрпошта).

Замовлення до 100 грн. відправляємо тільки по передоплаті.

ДОСТАВКА

  • Доставка Україною

Практично будь-яке Ваше замовлення ми зможемо відправити протягом 1-2 робочих днів. 

  1. Ми доставляємо Ваші покупки за допомогою транспортних компаній (Нова пошта, Ін-Тайм, Автолюкс), термін доставки 1-3 дні. Вартість буде залежати від ваги посилки, в середньому, це 35-50 грн.
Після відправки Вашої покупки наш менеджер повідомить Вам номер накладної. Після того, як замовлення прибуде на місце, Ви отримаєте смс-повідомлення від транспортної компанії і зможете, захопивши з собою паспорт, прийти і отримати посилку.
  1. Ваше замовлення може бути відправлено ​​і Укрпоштою. Термін доставки зазвичай становить 3-7 днів, вартість - від 12 до 25 грн. Після прибуття замовлення у Ваше місто Ви отримаєте поштове повідомлення і з ним зможете отримати Вашу покупку в відділенні. 

Хочемо попередити, що іноді повідомлення губляться, а оскільки за кожен день додаткового зберігання (більше 7) Укрпошта стягує плату, то Вам краще підійти на пошту через 5-7 днів після відправки і поцікавитися долею посилки.

ЯКЩО СУМА ВАШОЇ ПОКУПКИ ЗА ПЕРЕДОПЛАТОЮ СКЛАДАТИМЕ БІЛЬШЕ 700 грн., МИ ДОСТАВИМО ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНО

  • Доставка по Харкову

У Харкові, з понеділка по п'ятницю, замовлення Вам доставить наш кур'єр (попередньо буде погоджено зручний для Вас час). Вартість доставки замовлень до 1000 грн. за домовленістю з менеджером - від 30 грн., в залежності від району Вашого мешкання.

Також, ми можемо відправити замовлення будь-якою транспортною компанією на найближче до Вашого дому відділення, вартість доставки складе від 10 грн. Укрпоштою до 30-35 грн. Новою поштою.

ДОСТАВКА ПО ХАРКОВУ ЗАМОВЛЕНЬ ОТ 1000 ГРН. БЕЗКОШТОВНА.