Як правильно вибрати дитині купальник або плавки

Як вибрати купальники для дівчинки

Плавальна одяг за своєю суттю ділиться на спортивну та пляжну. Оскільки спортивний стиль взагалі відрізняється стриманістю і практичністю, спортивний купальник для дитини має строгий вигляд та відсутність прикрас. Оскільки цей тип купальників призначений для занять у басейні, їх роблять максимально закритими, щоб захистити шкіру дитини від дії хлорованої води басейну.

Спортивний купальник для дитини виготовляється з міцного і високоеластичного матеріалу, щоб не сковувати руху, не рватися при великих фізичних навантаженнях, не руйнуватися під впливом хлору. Щоб купити спортивні купальники інтернет магазин може стати в нагоді, а також подивіться в спортивних магазинах або там, де в цілому продається дитячий одяг.

Одяг для пляжу відрізняється яскравістю і легковажністю, тому пляжний купальник для ребенкавиделяется яскравими квітами і строкатими кольорами, прикрасами у вигляді страз, намистин, бантиків, рюшів і воланів. Дівчата трохи постарше можуть хизуватися в купальниках з аплікаціями або вишивками, які зображують героїв улюблених казок або мультиків.

Це зовсім вже маленьким діткам не варто надягати купальник нашитими мушлями або погано прикріпленими аплікаціями, оскільки відірвавшись ці дрібні детальки негайно спробуйте крихіткою на смак. Та й взагалі, шкіра маленької дитини влітку потребує захисту, тому довго тримати малюка на пляжі supermams.ru не рекомендує. Нехай злегка підросте, а потім і пустує з іншими.

Пляжний купальник для дитини може бути роздільним або злитим, мати різну форму плавок, бути в формі комбінезона, доповнюватися спідничкою або парео, навіть бути в'язаним.

Особливо активним дівчаткам можна порадити купити купальник злитий форми. Навіть при постійних іграх і пірнання він навряд чи загубиться. Вибираючи купальник для дитини, зверніть увагу на бретельки. Моделі з зав'язуються бретельками дозволять використовувати купальник не один рік, оскільки дають можливість збільшувати довжину купальника з ростом дитини. Якщо малятко дуже швидко обгорає на сонці, спробуйте надіти на неї повністю закритий купальник. Але він незручний тим, що довго висихає.

Дуже великою популярністю користується роздільний купальник для дитини. Він швидше висихає, легше переодягається і з нього дитина не відразу виросте.

Юним модницям подобаються комплекти з купальників і спідничка або парео. Називається цей ансамбль трикини.

Як вибрати плавки для хлопчика

Пляжна мода не обділила увагою і хлопчаків. Їм теж є з чого вибрати. Крім класичних плавок, існує широкий вибір плавальних шорт і бермудів, комплектів і костюмів.

Найпоширенішими залишаються плавки класичної форми. Вони можуть бути всіляких забарвлень, з малюнками, зображеннями улюблених героїв, з прикрасами, наприклад у вигляді якоря, і навіть з кишеньками.

Вибираючи плавки, простежте, що малюкові добре підходить розмір, вони зручно сидять, прилягають до тіла, але не тиснуть і не сковують. Якщо плавки будуть великі, дитина просто втратить їх. Добре, якщо на додаток гумці буде просунутий шнурок, що дозволяє надійніше зафіксувати пояс.

Високим хлопцям можна купатися в бермудах. Це такі подовжені шорти вільної форми і довжиною до колін. Виготовляються вони зазвичай з поліестеру, щоб після купання швидше висихати, не вигоряти, що не м'ятися і менше бруднитися. Купуючи бермуди, зверніть увагу, щоб з внутрішньої сторони була прокладка у вигляді сіточки. Вона виключить прилипання мокрих шорт до тіла.

Зовсім маленьких можна одягнути на пляжі в спеціальний купальний костюм. Це такий укорочений комбінезончик, виконаний в кольорі героїв улюблених мультфільмів (людини-павука або Бетмана). Погано тільки те, що привозять їх в основному з Китаю, а тому і якість не на вищому рівні.

Як і для дівчаток, для хлопчиків існує лінія спортивних купальних костюмів. Ті, хто займається водним спортом, можуть підібрати стартові плавки, гідрошорти або дитячий комбінезон для плавання. Спортивні моделі виготовлені спеціально, щоб дозволяти швидше пересуватися у воді, захищати шкіру від хлорки і зберігати тепло тіла.

Важливо, щоб батьки, купуючи плавки або купальник для дитини, поцікавилися у самого малюка, що йому більше подобається. Вибираючи щось разом, ви показуєте малюкові, що ви цінуєте його думку і вчіть приймати відповідальні рішення. Перекладаючи увагу дитини від однієї моделі до іншої, не забувайте розповідати, чим цей купальник краще і чому не підходить попередній.