Купуємо одяг дитині в інтернет магазині - як вибрати потрібний розмір?

Якщо правильно визначити розміри одягу для дитини, то можна сміливо замовляти дитячі речі через інтернет. Це не тільки заощадить час і нерви, але ще і дозволить одягнути маленького модника стильно і красиво. Як навчитися це правильно робити молодим батькам?

Іноді здається, що всі малюки в перші місяці однакові. Тому батьки при виборі одягу, особливо купуючи її в перший раз, не особливо замислюються, що дуже важливо звертати увагу на розмір. Адже дітки народжуються з різним ростом, через що нерідко можна просто придбати маленькі речі, які в результат будуть подаровані або викинуті. І саме зростання для дітей до чотирьох років вважається загальноприйнятим стандартом. Але оскільки всі ми різні, дітки також багато в чому відрізняються один від одного.


Як вибрати одяг для діток до трьох років?

Якщо ви хочете купити одяг для самих маленьких, наприклад, на подарунок, або ж доглянули щось цікаве на виріст, то почніть вираховувати розмір, виходячи з росту дитини при народженні (зазвичай від 46 до 56 см):

  • в перші три місяці в середньому йде надбавка в зростанні 3,5 см;
  • з 3 місяців і до півроку - по 2,5 см;
  • з півроку до 9 місяці малюк виросте в середньому за місяць на 1,5-2 см;
  • з 9 місяці і до року надбавка в зростанні складе 1 см.

 

У підсумку виходить, що в рік у дитини зростання може досягати як 71,5 см, так і 83 см, а одяг для дітей, яка підходила одному, може виявитися маленькою або дуже великий для другого. Тому приходити в магазин і говорити "Дайте мені речі на рік" як мінімум неправильно. Також неправильно купувати одяг впритул, так як за місяць зростання малюка може змінитися зовсім по-іншому, ніж зазначено в стандартних параметрах педіатрів. Наприклад, до півроку дітки за місяць можуть вирости і на 4, і на 6 см за місяць. Краще візьміть з запасом, він не буде зайвим!